2015 yılından bu yana, Bitur olarak, şirketlerin, vakıfların ve derneklerin ihtiyaç duyduğu her türlü kurumsal seyahat, organizasyon, incentive gezileri, toplantı, etkinlik ve tanıtım hizmetlerini sunuyoruz. Bitur olarak, hızlı, pratik ve alternatif zengini çözümlerimizle büyümemizi sürdürüyoruz.


Organizasyon ve Etkinlik Yönetimi, dünyanın en stresli mesleklerinden biri olarak kabul edilir. Bitur olarak, bu zorlu alanda, etkinliklerin ve organizasyonların tüm detaylarını titizlikle ele alıyoruz. Uluslararası konferanslar, devlet başkanlarına ev sahipliği yapan törenler, binlerce katılımcının buluştuğu bayi toplantıları gibi büyük ölçekli etkinliklerin her aşamasında, görünmeyen ama hayati önem taşıyan detayları yönetiyoruz.

Müşterilerimiz için, bir etkinliğin seçkin bir deneyime dönüşmesini sağlamak, her ayrıntının mükemmel olmasını sağlamak bizim görevimiz. Ürün lansmanlarından, şirket içi motivasyon gezilerine, her türlü kurumsal ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz.

Küresel çapta organizasyonlar ve iş seyahatleri düzenlerken, kültürel farklılıklara, damak tatlarına uygun menülerin seçimi, konforlu ulaşım alternatifleri ve mükemmel konaklama seçenekleriyle her detayı düşünüyoruz.

 

 

Bitur Ailesi olarak, her etkinliğin başarısının, memnuniyet ve gülen yüzlerle ölçüldüğüne inanıyoruz. Her etkinliğin, bir seyahat kadar heyecan verici olduğunu, ağırlamanın keyfinin renkli detaylarda gizli olduğunu biliyoruz.

Bizimle çalışmak, detaylarla dolu bu dünyaya adım atmak demektir. Sizi de bu heyecan verici yolculuğa davet ediyoruz.