Kurumsal Seyahat Hizmetleri

1980’lerde, pilot Robert Plath’ın tekerlekli bavulu icat etmesiyle başlayan bir devrim, bugün akıllı telefonlarla takip edilen robot bavullara kadar evrildi. Ancak bavul hazırlamanın zorlukları hala devam ediyor. Biz, Biturmice olarak, bu zorluğu sizin için ortadan kaldırıyoruz.

Kişisel ve Operasyonel Bavullarınız Bizimle Güvende

Bavulunuza Eklediklerimiz

Seyahat Sonrası Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Vize Hizmetleri

Tüm dünya ülkelerinin vize danışmanlık hizmetleri için size özel fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Uçak Bileti

Uçuşuna daha vakti olan, en uygun fiyat alternatifi peşinde koşmaktan yorulan, opsiyonu kaçıracak diye gerilmekten bıkan kurumsal dünyanın en business üyeleri! Sizin biletlerinizi kesiyoruz, koltuklarınıza alıyoruz ve yazımıza başlıyoruz.

Transfer Hizmetleri

Bitur, işletmelerin farklı ihtiyaçlarına yönelik kurumsal seyahat hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler arasında bulunan transfer hizmeti, ulaşım konusundaki ihtiyaçları karşıladığı gibi VIP olarak farklılığınızı hissettirir. Turizm sektöründeki gücünü, müşterilerine sağladığı güvenden alarak güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başaran Bitur, bu deneyimi ile her geçen gün geliştirdiği hizmetleriyle en iyi çözüm ortaklarından birisidir.

Transfer hizmetleri, havaalanı karşılama, misafir karşılama gibi çok farklı şekillerde gerçekleşebildiği gibi sizi ve aynı zamanda müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlayarak hizmet sunmak, Bitur’in önceliğidir.

 

Firmamız tarafından sunulan transfer hizmeti dahilinde yerli ve yabancı misafirlerinizin karşılanması, havaalanı vs. gibi yerlerden alınarak oteline yerleştirilmesi, yapılacak geziler ya da ziyaretlerde eşlik edilerek rehberlik sağlanması sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özel olarak hazırlanmış araçlarımızla yapılan transfer işlemlerinde deneyimli ve güvenilir personellerimizin güler yüzlü hizmeti ile müşterilerinizde iyi bir itibar bırakmanızı amaçlamaktayız.

 

Farklı araç seçenekleri ile farklı transfer ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz firmamız, sizlere konforlu ve aynı zamanda yolculuk sırasındaki tüm ihtiyaçların karşılanabileceği bir hizmet sunmaktadır. Üstelik son dakika sürprizleri için ek araç talepleri, evrak ya da belge teslimi gibi pek çok farklı ek hizmet de yine transfer hizmeti dahilinde sunulmaktadır. Tüm bu hizmetlere ek olarak, her an bilgilendirme ve raporlanmaların yapılması sayesinde iş takibi yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Araç Kiralama & Şoförlü Araç Kiralama

Bitur, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına, belediyelere ve özel sektöre üst sınıf makam araçları, standart binek ve hizmet araçları, ticari ve hafif ticari araç kiralama hizmeti verir. Talepleriniz doğrultusunda istenilen standartlardaki araçlarla; taleplerinize uygun, farklı model ve markalarda, şoförlü ve şoförsüz olarak kiralama hizmetleriniz karşılanır.

 

Bitur olarak, sunduğumuz kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlarız.

 

Kurum veya şirketler Bitur’in sunduğu avantajlı kiralama koşullarından faydalanarak araç satın almanın getirdiği yüksek finansman maliyetlerinden tasarruf ederler.

 

Kurum veya şirketinizin ihtiyaçlarına özel özellik ve donanımlarda sipariş edebileceğiniz araçlarınız en kısa sürede tarafınıza teslim edilir. İstenildiği takdirde aracın/araçların teslimine kadar kullanılmak üzere tarafınıza tahsis edilecek muadil araçlarla kiralama süreci hemen başlatılır.

 

Şoförlü araç kiralama, standart araç kiralama hizmetinin yanı sıra aracı kiraladığınız süre boyunca aynı zamanda şoför hizmeti almanızı da sağlayan bir paket olarak tanımlanabilir. Özel günlerde araç kullanmak istemediğinizde veya yollarını bilmediğiniz bir şehre iş toplantısına gittiğinizde şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Konaklama Hizmetleri

Otel rezervasyonlarınız için alanında deneyimli ekibimiz ile iş seyahatlerinizden, ailenizle yapacağınız turistik seyahatlere kadar, dünyanın neresine gitmek isterseniz isteyin, yurt içi ve yurt dışında her türlü konaklama ihtiyaçlarınızı avantajlı fiyatlarla çözümlüyoruz. İsteklerinize ve bütçenize göre tüm dünyada anlaşmalı otellerimizden öneriler sunuyoruz ve otel rezervasyonlarınızı hızlı şekilde çözümlüyoruz.

Tur Hizmetleri

Türkiye’de yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere oldukça popüler durumda olan kültür turları, Bitur ayrıcalığı ile sunuluyor. Farklı ülkelere ve Türkiye’deki farklı bölgelere yönelik organize edilen turlar sayesinde kurumsal ya da bireysel müşterilerimize farkımızı hissettiriyoruz.

 

Organizasyon ve etkinliklerde kusursuz bir hizmet anlayışı ile hareket ederek kültür turlarını da Bitur güvencesi ile farklı bir boyuta ulaştırıyoruz. Kültürel değerleri ve bölgeleri kapsayan turlarımızda özel rehberler ve personel eşliğinde oldukça verimli turlara imza atıyoruz. Kurum olarak sağladığımız bu güven ile birlikte her geçen gün artan müşteri portföyümüz, bu alanda Bitur farkını da net bir şekilde ortaya koyuyor.

 

Kültür turları için alternatifleri neler?

Bitur tarafından düzenlenen kültür turları için alternatifler oldukça fazladır. Kültürel turlarda döneme göre (yılbaşı, sömestr, festival, 29 Ekim vs.) ya da bölgelere göre (GAP, Doğu Karadeniz, Batı Karadeniz, Güneydoğu Anadolu vs.) gibi farklı alternatifler sunulmaktadır. Gidilecek bölgelerin tüm analizleri yapıldığı gibi her bölge için özel rotasyonlar ve gezi planları hazırlandığı gibi kişi ya da kurumlara yönelik tüm özelleştirmeler de yapılabilmektedir. Böylece gerçekleştirilen turlar için maksimum verim alınması sağlanmaktadır.

Rehber Hizmetleri

Bitur T.C.Kültür &Turizm Bakanlığı Belgeli Profesyonel Turist Rehberleri ile hizmet vermektedir.

Kurulduğu yıldan beri profesyonel turist rehberliği hizmeti vermekte olan Bitur; alanında uzman,deneyimli rehberleri ile yerli ve yabancı konuklara, kent içi,kent çevresi,ülkesel turlar düzenlemektedir.

Turlarımız İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Japonca, İtalyanca, Yunanca ve  Arapça dillerini son derece iyi konuşan rehberlerimiz eşliğinde yapılmakta olup, konuklarımızın keyifli zaman geçirmelerine, gezilen ve ziyaret edilen yerler hakkında doğru bilgilenmelerine önem gösterilmektedir.

 

Rehberlerimizin hepsi Turizm Bakanlığından kokartlı rehberler olup , TUREB”e (Turist Rehberleri Birliğine) üyedirler.

 

Bitur özel grup gezileri düzenlediği gibi, kurum ve kuruluşlara yönelik tur hizmeti veya kuruluşların yabancı misafirlerine de rehberlik hizmeti vermektedir.

Kurumsal Hizmetler

Toplantı, Etkinlik,
Kongre, Fuar

Detay

Toplantı & Etkinlik &
Seyahat Hizmetleri

Detay

Vize Hizmetleri, Uçak Bileti, Transfer Hizmetleri, Araç Kiralama & Şoförlü Araç Kiralama

Detay

Konaklama yönetimi, Katılımcı yönetimi, Kayıt bilgilendirme, yönlendirme

Detay

Biturmice

Tüm için 7/24 Ekibimizden Destek Alabilirsiniz.

Biturmice olarak, uçak bileti, konaklama, vize ve transfer ihtiyaçlarınız için kesintisiz destek sunuyoruz. Günün her saati, haftanın her günü tecrübeli ekibimizle yanınızdayız. Seyahat planlarınızı güvenle ve kolaylıkla gerçekleştirmeniz için 7/24 hizmetinizdeyiz.